Причинами сімейної ідилії послужили дні народження дітей.

Слава з “Неангелів” і Едгар Камінський возз’єдналися заради дітей. Причинами сімейної ідилії послужили дні народження дітей Лео і Лаури, інформує Ukr.Media.

Непросте розлучення Слави та Едгара Камінського все ще активно обговорюється в пресі. Співачка і її колишній чоловік час від часу видають нові подробиці сімейного життя, які тією чи іншою мірою послужили причинами розставання.

Попри те, що дороги двох дорослих людей розійшлися, діти не повинні страждати. Тому люблячі батьки Слава та Едгар намагаються щосили обдаровувати любов’ю і турботою Лео і Лауру.

12 грудня у сина Слави та Едгара Камінського Лео був день народження. Співачка написала зворушливий пост на своїй сторінці в Instagram під знімком хлопчика:

Мій маленький дорослий, мій геній, моя любов, тобі вже 5 років. Я прекрасно пам’ятаю день нашої з тобою зустрічі. Ти неймовірна дитина. Я вдячна тобі за те, що колись вибрав саме нас із татом своїми батьками! Хочу бачити тебе щасливим, бажаю, щоб твої очі завжди світилися і на твоєму шляху зустрічалися лише добрі та віддані люди. Я люблю тебе безмежно. Happy birthday my love.

Щоб організувати урочисте свято для сина, Слава вирішила об’єднати його свято з недавнім днем народження дочки Лаури, якій 6 грудня виповнилося 4 роки.

У своєму Instagram Едгар Камінський поділився з підписниками кількома сторіс, що демонструють дитяче свято в теплій сімейній компанії. Зоряний хірург презентував святковий торт для дочки і завзято грав з дітьми весь вечір.

Натхненні побаченим шанувальники пари зраділи та припустили, що, можливо, вони знову будуть разом. Що ж, час покаже…