Тільки подивіться на цю красуню яка озвучила Машу в мультику "Маша і Ведмідь". Де і як живе артистка.

Мультсеріал “Маша і Ведмідь” за десять років набрав понад 100 мільярдів переглядів на YouTube. Мало хто знає, що пустотливий голосок, який підкорив континенти, належить Аліні Кукушкіній, це вона “вдихнула життя” в хуліганський образ дівчинки Маші, що тероризує Ведмедя та інших тварин, інформує Ukr.Media.

Озвучувати героїню юна артистка стала з семи років. Режисер відразу виділив її неповторний голос і запросив на роботу, яка затягнулася на кілька років. Маша говорила голосом Аліни цілих 52 серії, але, ставши старше, перекваліфікувалася в режисера озвучування через зміни в силу свого віку.

Маша зробила Аліну дуже популярною: їй пропонували роботу в кіно і, звичайно, в мультфільмах — озвучувати або дублювати головних героїнь. Почути її можна в ролі Агнес з “Гидке я”, а також в мультфільмах “Жирафа”, “Норм і незламні”. На її рахунку кілька ролей в короткому і довгому метрі.

Талановита дівчина два роки тому закінчила школу, зараз отримує вищу освіту: готується стати фахівцем в області реклами і PR. До слова, мріє довести кількість освіт до трьох, включаючи акторську.

На її сторінці в Instagram заявлено, що вона — актриса озвучування і дубляжу, а також “перший і офіційний голос Маші з мультфільму Маша і Ведмідь”.

Зараз Аліна багато подорожує. Водить власну машину — чорний джип.