Українських виконавців запідозрили в романі.

Про те, що між популярними українськими виконавцями Тіною Кароль і Даном Баланом романтичні стосунки фанати почали говорити вже давно, оскільки знаменитості не в змозі приховувати свій інтерес один до одного та іскру, яка спалахнула між ними. Тіна і Дан ніяк не спростовують чутки, якими рясніють українські ЗМІ, а навпаки, підігрівають їх, інформує Ukr.Media.

Наприклад, нещодавно шанувальники бурхливо обговорювали спільний виступ Кароль і Балана. Фанати музикантів звернули увагу на те, як зірок тягнуло один до одного. Цікаво, що під час їх виступу був момент, коли вони мало не доторкнулися губами.

Сам Балан розповів, що ідея такого номеру спала на думку Тіні. Співак розповідає, що Кароль зателефонувала йому серед ночі та запропонувала таку ідею, щоб використовувати один мікрофон на двох. «Тіно, спимо, завтра поговоримо про всі ці ідеї. Прокидаюся, а в мене візуалізація, як ми на великій сцені з одним мікрофоном», — каже Дан в інтерв’ю.

А ось на питання про романтичні стосунки між співаками, Балан відповів: «Роман, звичайно! Роман, написаний рукою генія».