Зірка довгий час не хотіла давати інтерв’ю ведучій “Світського життя”.

Нещодавно 35-річна українська співачка Тіна Кароль згадала про конфлікт, який стався між нею і телеведучою Катею Осадчою. У черговому інтерв’ю Кароль пригадала Осадчій незручне питання, через яке співачка надовго відмовилася давати Катерині інтерв’ю. Трапився конфлікт практично відразу після народження сина Тіни — Веніаміна. Тоді Катерина поцікавилася у співачки, чи був проведений хлопчикові обряд обрізання, інформує Ukr.Media.

Таке питання поставило Тіну в глухий кут, вона сильно образилася, нічого не відповіла, і потім ще якийсь час не хотіла давати інтерв’ю Осадчій. Співачка згадала про той інцидент:

“це, розумієш, материнський інстинкт… Нормально! Як пантера захищає своїх дітей, так само… Ну, що було то було. У нас, як у справжній українській родині, б’ються, а потім сідають за стіл!”, — трохи збентежено прокоментувала незручне питання Кароль.

Як зазначила сама Катя Осадча, то протягом п’ятнадцяти років, які вона є ведучою “Світського життя”, її стосунки з Тіною Кароль є натягнутими.

“Ти завжди могла будь-яку людину в будь-якому статусі поставити в кут. І це твій неймовірний талант”, — резюмувала Кароль.