Актуальні новини

Трагічна доля улюблених акторів серіалу «Беверлі-Хіллз 90210»

Нещасливе життя усміхнених акторів відомого серіалу.

Початок 90-х років по всьому світу ознаменувався появою серіалів, де основною темою була любов, романтика, відносини. Американський молодіжний телесеріал “Беверлі-Хіллз, 90210” трохи вибивався з цієї тенденції, оскільки порушував і соціальні проблеми: адаптацію підлітків у суспільстві, становлення їх як особистостей, взаємодія з батьками та оточуючими, інформує .

Де ви, герої Беверлі-Хіллз?

Протягом десяти років (з 1990 по 2000 роки) популярний серіал збирав мільйони телеглядачів, які стежили за розвитком подій в лос-анджелеському районі Беверлі-Хіллз. Головних героїв полюбили і впізнавали відразу. Як же склалася доля майже через 30 років?

Джейсон Прістлі

Гарного актора запам’ятали по ролі Брендона Уолша, одного з близнюків, який легко підкорював дівчат. Далі в житті актора пішли незначні епізоди в інших серіалах і проба в режисурі.

Творчій кар’єрі часто заважають спиртне і пристрасть до гонок, що вже призводили до аварій і лікарняного ліжка.

Шеннен Доерті

Актриса багато в чому зіграла себе в ролі Бренди Уолш – обидві сильні і незалежні. Правда, у Шеннен здавали нерви на зйомках, з-за чого з нею розірвали контракт, а героїню “вбили”.

Доерті пройшла через невдалі заміжжя, алкоголізм, спалахи агресії. Зараз переживає ремісію після раку грудей.

Люк Перрі

Роль харизматичного бунтівника Ділана МакКея дісталася молодому робітникові Люку Перрі. Таким його і запам’ятають телеглядачі, бо нещодавно він помер від обширного інсульту. Йому було 52 роки.

Габріель Картерис

Редактор шкільної газети Андреа Цукерман у виконанні Картеріс уособлювала образ кращої учениці школи.

Однак зразкового життя в реальності у актриси не вийшло – під час зйомок в іншому серіалі вона отримала серйозну травму, через що половину обличчя паралізувало. Тепер Картеріс зайнята відновленням здоров’я.

  Постановниця номера alyona alyona & Jerry Heil на Євробаченні Таня Муіньо: хто вона

Так і хочеться сказати: час не щадить нікого, а у популярних особистостей він часто грає проти них. Але ви ж впізнали героїв знаменитого серіалу навіть через роки?

Залишити відповідь