4 червня, Савельєва офіційно повідомила, що покидає "Фабрику".

У березні цього року 35-річна Саша Савельєва вперше стала мамою. Однак ще будучи вагітною, співачка стала рідше з'являтися на публіці, а в групі "Фабрика" її підміняла учасниця "Мобільних блондинок" Антоніна Клименко. Втім, багато шанувальників були переконані, що незабаром Саша знову повернеться в колектив, інформує .

Вчора, 4 червня, Савельєва офіційно повідомила, що покидає "Фабрику".

"Друзі, це було не-ре-аль-но круто! Вчора була на вечірці з нагоди дня народження своєї близької подруги, і мене чекав величезний сюрприз — виступ моїх улюблених дівчаток @irina_toneva @sasha_popovaa @antonina_official. Непередаване відчуття дивитися їх виступ з «залу», теплий, щемливий, приємний… Ми за ці роки зблизилися ще більше, між нами немає недомовленостей, ми навчилися слухати і чути один одного. Ми вивчили кожну інтонацію і кожен погляд, так, що можемо спілкуватися без слів. Перед очима промайнули всі ці довгі і одночасно швидкі 16 років. 16 років! Так багато всього сталося за цей час.. в мені таке величезне почуття подяки улюбленому продюсеру і автору геніальних пісень Ігорю Матвієнко — нашому другому татові, нашому беззмінному директору Андрію Лукінову — вічному двигуну, який просто не дасть розслабитися. Ігорю Полонському — нашому музичному генію за ці найкрасивіші гармонії! І я рада, що нічого не закінчується, що група «Фабрика» продовжує жити і робить це з душею.
І хоч трохи сумно спостерігати з боку… я радію! Мене чекають зміни які привнесуть нове і в життя, і в творчість. Так, трохи страшно перегортати сторінку, але мушу зізнатися, мені дуже цікаво, що мене чекає попереду. Зараз мені хочеться присвятити час сім'ї, турботі про маленьку людину, яка дуже потребує мене. Тепер я знаю, заради кого я буду співати! Дорогі мої люди, побажайте мені удачі!", — написала співачка.

  Кирило Макашов та знімальна група "Орла і решки" потрапили в страшне ДТП