"Це найжахливіший біль, страх і темрява": Ельза Хоск розповіла про домашні пологи

Нещодавно 32-річна шведська модель Ельза Хоск і її бойфренд Том Дейлі вперше стали батьками — у пари народилася дочка, яку вони назвали на честь її бабусь Тууліккі Джоан. Через кілька днів після появи малятка на світ Ельза написала есе про пологи і поділилася їх подробицями, інформує Ukr.Media.

Хоск розповіла, що на початку вагітності вона подивилася документальний фільм “пологи як бізнес”, який відкрив їй очі на багато що. Зрештою на сьомому місяці вагітності вони з коханим переїхали з Нью-Йорка в Лос-Анджелес. Зірка не захотіла шукати нову лікарню, щоб вести спостереження за вагітністю, а замість цього зайнялася пошуками акушерки, доули і фахівця з гіпнозу. Народжувати Хоск вирішила вдома у воді.

Її пологи почалися за кілька днів до передбачуваного терміну. Спочатку вона відчула легкі потуги, які тривали протягом двох днів. Через них вона постійно прокидалася і майже не спала дві ночі. Потім вони почастішали, і пара подзвонила доулі.

“Вона була з нами всю ніч і весь день і робила зі мною різні вправи, щоб спробувати знову викликати пологи. Ми гуляли по саду, практикували пози з йоги, пробували зціджувати грудне молоко. Я була виснажена, але ми не хотіли провести ще одну ніч без сну і без дитини, тому що я відчайдушно потребувала енергії, щоб тужитися”, — розповіла вона.

Зрештою їм довелося викликати голкотерапевта, щоб прискорити потуги і викликати пологи. Після цього у неї відійшли води.

“Шийка матки почала розширюватися. Біль був сильним, і єдиним полегшенням, про який я могла думати, був теплий душ”, — ділилася модель.

Ельза залишилася в душі, бо тільки там могла переносити потуги.

“Я дихаю і намагаюся залишатися спокійною, як вчив мене наш тренер по гіпнородам, і нарешті мене ведуть в пологовий басейн. Я знаю, що зазвичай пологовий басейн — це фінальна стадія пологів, і саме тут я народжу дитину. Потуги в той момент були найсильніші, але я уявляла, що з кожним разом моя дитина стає все ближче до мене. Я думала, що голова дитини вже майже з’явилася, але помічниця акушерки сказала, що залишилося ще 0,5 сантиметра. Мені довелося піти на унітаз, щоб спробувати дихати і тужитися сильніше. Це найболючіший момент, але я пам’ятаю, що була так вдячна за ці техніки і була готова спробувати щось природне, щоб швидше народити дитину. У мене було відчуття, що вона ніколи не вийде з мене. Я почала сумніватися, чи зможу я це зробити”, — згадувала вона.

“Народження — це дійсно протистояння самому собі, своїм страхам і сумнівам. Це найжахливіший біль, страх і темрява, які я коли-небудь відчувала”, — зазначила Ельза.

Тоді їй порадили перелягти на ліжко і зайняти іншу позу. Минуло ще кілька годин, перш ніж дочка пари з’явилася на світ. Коли з’явилася головка дівчинки, Ельзі показали її в дзеркалі, щоб мотивувати її тужитися далі: модель була сильно виснажена. Це дійсно спрацювало і дало їй силу, якої у неї ніколи раніше не було.

“Я відчуваю таке полегшення, як ніколи. Я відчуваю, що все скінчено”, — розповіла вона.

Попри всі муки, Хоск каже, що, як тільки дитину поклали їй на груди, вона відразу ж забула біль, який пережила.

“Вона прийшла в цей світ з сонцем о 7 ранку, і кімната перетворилася з похмурого фільму жахів в сонячне світло, наповнене мріями”, — уклала зірка.

Хоск розповіла, що її бойфренд, який був присутній при пологах, перерізав пуповину. Зараз вона насолоджується материнством і з захопленням і повагою дивиться на всіх матерів.

  Слава Камінська показала сімейний знімок з мамою-красунею