Новини культури України

Цьогоріч українці не зможуть голосувати на Євробаченні: відомі подробиці

Такого привілею жителі України позбавлені через те, що наша країна відмовилася від участі в "Євробаченні-2019".

Схоже, після всіх скандалів на Нацвідборі через невигідних договорів та політизації музичної індустрії – Україна може стати головним аутсайдером міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2019", інформує .

Після того, як Україна відмовилася брати участь в "Євробаченні-2019" багато жителів нашої країни тішили себе думками про те, що принаймні зможуть голосувати за конкурсантів інших країн-учасниць пісенного конкурсу. Мабуть, не судилося.

Так, глава делегації "Євробачення-2019" від України Оксана Скібінська під час чергової прес-конференції повідомила, що "Суспільне" незважаючи на всю абсурдність ситуації з Нацвідбором все ж буде транслювати пісенний конкурс, але українці не зможуть проголосувати за учасників від інших держав.

Скібінська розповіла, що такого привілею жителі України позбавлені через те, що наша країна відмовилася від участі в "Євробаченні-2019".

"Україна не буде представляти свого учасника, відповідно голосувати вона теж не буде. Це буде так, як у 2015 році", – уточнила Оксана.

Потім Скібінська вирішила прокоментувати пропозицію скандального артиста Андрія Данилка (Вєрка Сердючка), який 4 роки поспіль входить до складу членів журі Нацвідбору – повторно відправитися на "Євробачення" від України. Зазначимо, що 45-річний шоумен вже представляв нашу країну на пісенному конкурсі в 2007 році, посівши друге місце.

"До 10 березня дедлайн. До 10 березня Андрій Данилко може зробити пропозицію. І ми будемо чекати наступної хвилі обговорювання, чи може він, який має концерти в Росії, їхати від України вдруге. Але ми вдячні Данилко за його готовність", – зазначила Скибінська.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version