Актуальні новини

У Дубаї випустили найдорожчі парфуми в світі

Компанія The Spirit of Dubai Parfums by Nabeel випустила найдорожчі парфуми в світі. Флакон під назвою SHUMUKH вартістю $1,295 млн виставлений в The Dubai Mall.

Як повідомляє TimeOut Dubai, флакончик «розкішного унісекс-парфуму» складається з 3571 блискучих діамантів (загальною вагою 38,55 карата), топазів, перлів, 2479,26 г золота 18 карат і 5892,88 г чистого срібла.
Виробник стверджує, що сам аромат натхненний багатою та різноманітною культурною спадщиною Дубая.
Після випуску цей парфум відразу встановив два світові рекорди Гіннеса, включаючи «найбільшу кількість діамантів на флаконі для парфумів» і «найвищий ароматизатор з дистанційним управлінням». Його презентація також була ексклюзивною й екстравагантною: вона пройшла в залі Armani в Burj Khalifa і включала шикарний список запрошених гостей.

Парфуми поміщені в чохол висотою 1,97 метра, а також видуту вручну пляшку з муранського скла, що вміщає три літри рідини, яка наноситься за допомогою революційного механізму розпилення з дистанційним управлінням, який регулюється відповідно до потреб користувача.
«Моя мета полягала не тільки в тому, щоб відобразити Дубай в монументальному творі мистецтва, але і створити аромат, який втілював би вершину розкоші в світі парфумерії», – заявив парфумер і дизайнер парфуму SHUMUKH Асгар Адам Алі.
Що стосується самого аромату, то в ньому присутні ноти бурштину, сандалового дерева, рідкісного індійського агарвуда, мускусу, турецької троянди, пачулі, іланг-ілангу і ладану. Ходять чутки, що він тримається на шкірі понад 12 годин і до 30 днів на тканині.
Побачити флакончик найдорожчих парфумів у світі можна буде до 30 березня в Dubai Mall.

  У Львові розпочався V Міжнародний конкурс оперних співаків

Залишити відповідь