Актуальні новини

Батьки можуть пишатися Лесею Нікітюк: ведуча придбала великий будинок для своїх батьків

Телеведуча поділилася особистим способом втілення найсміливіших цілей.

Леся Нікітюк зізналася, що зробила для батьків подарунок – нарешті купила їм будинок, інформує .

За словами Лесі, купівля будинку довгий час була її потаємною мрією. На щастя, затребуваність на ТБ допомагає знаменитості здійснювати її заповітні бажання. І не тільки для себе, але і для своїх рідних.

«Коли я купила батькам будинок, здійснилася моя мрія, – зізналася зірка Нового каналу. – За моїм планом, це повинно було статися раніше. Ми завжди жили в маленькій квартирі площею 47 кв. м. Вважаю, що кожен повинен щось зробити для батьків. Вони вірили в мене, завдяки чому я йшла своєю дорогою. Тепер хочу, щоб на пенсії мої рідні жили в своєму будинку, годували курочок і няньчили онуків на свіжому повітрі».

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також Леся Нікітюк розповіла, як їй вдається досягати поставлених цілей. В цьому питанні телезірці дуже допомагають чітко продумана стратегія і візуалізація.

«Потрібна дошка бажань, яку краще повісити напроти дзеркала, – розповіла знаменита блондинка в інтерв'ю одному з видань. – Свої бажання треба бачити і пам'ятати кожен день. Цілі ставити так, щоб вони були необхідністю, як поїсти чи випити води. І третє – вибирати позитив, гарний настрій і здоров'я».

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Українська реп-виконавиця Alyona Alyona розповіла про свого бойфренда

Залишити відповідь