Актуальні новини

У «Дзизі» відбудеться фотовиставка про рівність і прийняття

У суботу, 20 лютого, у галереї «Дзиґа» відбудеться відкриття фотовиставки про рівність і прийняття «8 мільярдів причин бути вільним». Світлини українських фотографів Тараса Бичка, Роксолани Поцюрко, Марти Сирко, Назара Струтинського, Рокси Табаки та Кості Смолянінова можна буде оглянути до 8 березня. Куратор виставки — Влодко Кауфман. Вхід вільний.

Як повідомили організатори, експозиція «8 мільярдів причин бути вільними» є частиною масштабної всеукраїнської кампанії «Різні.Рівні», яку втілюють 5 громадських організацій зі всієї країни (зокрема, Освітній центр з прав людини у Львові) та діджитал креативна аґенція ISD Group.

«Кампанія розпочалася у 2020 з Маніфесту Толерантності, пісні «Різні.Рівні», яку спільно виконали Сергій Бабкін, LATEXFAUNA, Аліна Паш, Yuko, Constantine та інші – загалом 15 українських зірок. Саме рядок з цієї пісні «Ми різні та рівні, а значить у нас є 8 мільйонів причин бути вільними» визначив тему і філософію великої фотовиставки, до участі в якій запросили українських фотографів», – повідомили організатори.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1514674 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514674{
margin: 0!important;
}
}

Куратором виставки став відомий художник Влодко Кауфман.

«Усі ми прагнемо бути вільними, але далеко не усі ми даємо таку можливість іншим. Наскільки ми, зокрема у Львові — місті, що декларує свою європейськість і прогресивність, а водночас є досить консервативним — здатні сприймати когось відмінного від себе цілісно, не зводячи цю людину до якоїсь її особливості — фізіологічної, психоемоційної, ментальної, соціальної?» – пояснив ідею виставки Влодко Кауфман.

Більше про подію на сторінці у Facebook.

Зазначимо, що фотопроект втілюють за підтримки Програми сприяння рівності Національного демократичного інституту в Україні та урядів Великої Британії, Швеції і Канади. Організатор Освітній центр з прав людини у Львові.

  У 2021 році конкурс «Євробачення» відбудеться попри пандемію

Залишити відповідь