7 крутих серіалів, які можна подивитися за 3 дні. Ви маєте право на ледачий відпочинок!

Заготовте смачні закуски і напої, зручно вмостіться на дивані і включіть серіал. Повірте, розвантажувати голову корисно, якою б не була ваша рутина, інформує Ukr.Media.

Ми зібрали 7 крутих серіалів. Вибирайте і без зазорів совісті занурюйтеся в короткі, але захоплюючі історії.

“Блиск”, 2017

У кадрі 1985 рік, Лос-Анджелес. Безробітну актрису Рут і десяток інших жінок запрошують на прослуховування у ТВ-шоу. Причому не звичайне, а про жіночий реслінг. У Рут виникають нерозуміння з режисером. А потім і з кращою подругою Деббі Іган, екс-зіркою мильної опери.

В результаті дівчина виявляється у світі пишних зачісок, спандекса і блиску. Вона і Деббі стають зірками. Так в чому ж їх конфлікт?

“Шерлок”, 2010

Здивовані, якщо ви не бачили жодної серії про знаменитого слідчого. Але на хвилиночку: сучасному слідчому — з айфоном, ноутбуком і особистим блогом (яким займається Ватсон).

Класика представлена тонко і на новий лад. Кожну серію хочеться переглядати, щоб навчитися у Шерлока помічати деталі.

“Велика маленька брехня”, 2017

На костюмованому балу в школі відбувається вбивство. Але до останньої (7-ї) серії ім’я жертви залишається таємницею. Сюжет зав’язаний на п’яти сім’ях, чиї діти вчаться в одному класі. Нам показують кілька місяців їхнього життя, які передували трагедії.

Серіал неймовірно красивий: океан, хвилі, Сонце. Головні ролі виконали приголомшливі Ніколь Кідман, Різ Візерспун і Шейлін Вудлі. Їх героїні різні за характером, достатком, типажем, але обов’язково зі своїми скелетами в шафі. У решти жителів міста Монтерей рильце теж нечисте.

“Чорне дзеркало”, 2011

Як красиво творці серіалу перефразували дисплей вимкненого гаджета. Чорне дзеркало…

Думаємо, ви почали здогадуватися, що наскрізна тема — вплив на нас інформаційних технологій. Глядачеві не доведеться нудьгувати: серії між собою не пов’язані ні сюжетом, ні акторами, ні часом або локацією. Ви будете в захваті від того, на що здатна уява авторів.

  Настя Каменських прикрасила обкладинку іспаномовного журналу El Espacialito

“Клан Кеннеді”, 2011

Чи є у світі ще сім’ї, якій судилося зануритися в успіх і славу, а виринути в розчаруванні і болю?

Цей міні-серіал (відносно старий, але даремно непопулярний) розповідає про те, що родині Кеннеді довелося пережити. Хроніка охоплює президентську кампанію Джона Кеннеді, період його роботи на чолі США, окремі епізоди з політичної кар’єри Боббі Кеннеді, коли він втратив брата.

Ви дізнаєтеся, чому ця сім’я була настільки популярною. Стильну Джеккі теж не обійшли увагою.

“Американська історія злочинів”, 2016

В кадрі тільки реальні події. Кожен сезон розповідає про гучний злочин, який залишив слід в історії США. У першому йдеться про О.Джей Сімсона, якого звинуватили у вбивстві колишньої дружини і її друга. У другому — про вбивство модельєра Джанні Версаче. У третьому — про ураган Катріна.

“Містер Мерседес”, 2017

Серіал, який зняли за однойменною книгою легендарного Стівена Кінга.

Нишпорка пішов на пенсію і ніби як повинен насолоджуватися життям. Однак його переводять думки про нерозкриту справу. Маніяк на Мерседесі протаранив 16 осіб. І він не планує зупинятися, а готує злочин ще крутіше. Злочинець починає грати з детективом в “кішки-мишки”.