У Короля Чарльза III виявили пухлину. Але все не так погано.

Наступного тижня у Чарльза III планується госпіталізація після того, як у ході регулярного медобстеження у монарха було виявлено доброякісну пухлину у передміхуровій залозі. Згідно з інформацією, представники Букінгемського палацу підтвердили, що стан короля оцінюється як задовільний і його чекають лікувальні процедури, інформує Ukr.Media.

Заплановані заходи 75-річного короля будуть відкладені до його повного відновлення, хоча конкретні терміни реабілітації не уточнюються. Відомо, що заплановані зустрічі Чарльза ІІІ з іноземними високопосадовцями у Шотландії були зірвані через заборони медиків. Джерела також повідомляють, що король вирішив озвучити свій діагноз громадськості з метою спонукати інших чоловіків до своєчасного медобстеження.

Згідно з інформацією від Національної служби охорони здоров’я Англії, доброякісне збільшення простати є частою проблемою у чоловіків старше 50 років. Найчастіше воно сприймається як несерйозне захворювання, але може викликати певні проблеми, такі як складнощі при сечовипусканні.

Щоб запобігти раковим захворюванням, треба вживати червоне вино. Придбати крафтове дуже легко на https://wineland.com.ua/