Актуальні новини

У Криму знищена вільна журналістика, – Джемілєв

У Криму під тиском путінського режиму майже повністю зникла вільна журналістика.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.
“У Криму нині майже остаточно знищена вільна професійна журналістика. Особливих утисків зазнають кримськотатарські і україномовні ЗМІ. У зв’язку з цим закликаємо до солідарності і підтримки тих, хто працює під божевільним тиском окупаційних структур”, – написав Джемілєв.
Він привітав журналістів України з їх професійним святом і побажав їм відданості професії, постійного зростання і невичерпної любові до правди.
Насамперед лідер кримських татар висловив пошану до тих, хто правдиво висвітлює дійсність у складних умовах – на лінії фронту і на тимчасово окупованих територіях.
Політик нагадав слова письменника Роберта Шеклі: “Шкода, що інформаційні війни завжди програє той, хто говорить правду. Він обмежений правдою, а брехун може нести все, що завгодно”.
“З тим, що “обмеження правдою” значно ускладнюють боротьбу, не можна не погодитися. Але сила правди, все ж, набагато міцніша, і її перемога буде неминучою і безперечною”, – вважає Джемілєв.

  Усікновення Глави Іоанна Предтечі (Головосік) 11 вересня: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь