Актуальні новини

Український фільм «Сторонній» пройшов до конкурсної програми кінофестивалю у США

Фільм українського режисера Дмитра Томашпольського «Сторонній» змагатиметься в конкурсній програмі Fargo Fantastic Film Festival у місті Фарґо, штат Північна Дакота.Про це повідомляє пресслужба Держкіно.
Це вже другий міжнародний кінофестиваль, на який запрошено фільм «Сторонній». Світова прем’єра стрічки відбудеться 21 вересня у конкурсній програмі Seoul International Film Festival у Південній Кореї.
За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні зникає під час прийому хвойно-перлинної ванни. В езотеричному детективі інспекторка Глуховська, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи, з’ясовує, яким чином ці справи пов’язані і який стосунок до них має лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати.
Кінопроєкт «Сторонній» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 10 млн грн при загальній вартості виробництва 20 млн грн. На великі екрани в Україні стрічка вийде у 2020 році.

  Оприлюднено розмір гонорарів за продовження серіалу «Секс у великому місті»

Залишити відповідь