Актуальні новини

У Львові стартує Десятий органний фестиваль

З 6 листопада стартує Десятий Міжнародний органний фестиваль у Львові. У рамках фестивалю заплановано вісім унікальних концертів, серед яких – всесвітня прем’єра твору композиторки Богдани Фроляк, написаного спеціально для львівського органа.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510053 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510053{
margin: 0!important;
}
}

У 2020 році Міжнародний органний фестиваль у Львові відбудеться з 6 по 28 листопада. У ці дні у Львівському органному залі, який є головним організатором, пройде вісім подій у рамках фестивалю та ще багато традиційних органних концертів. Фестиваль відбувається за підтримки Львівської міської ради

Найграндіознішим дійством стане світова прем’єра твору Богдани Фроляк для органа та струнного оркестру «Звучання Пінзеля». Вона відбудеться 20 листопада о 19:00. Композиторка написала твір цього року на замовлення Львівського органного залу. Виконуватимуть його відома львівська органістка Надія Величко та Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича. Концерт «Звучання Пінзеля» відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Через пандемію цього року органний фестиваль у Львові відбудеться, на жаль, без іноземних органістів. Проте львів’ян порадують кращі з кращих в Україні. На відкритті 6 листопада гратиме органіст з Луцька Петро Сухоцький. 8 листопада з ексклюзивною програмою «Від класики до джазу» виступить народний артист України Володимир Кошуба, соліст Національного будинку органної та камерної музики в Києві. 15 листопада у «Музичні мандри світом» запрошує його колега, заслужена артистка України Валерія Балаховська. А на закритті фестивалю 28 листопада гратиме сольний концерт органістка з Ужгорода Ольга Чундак.

Також у рамках фестивалю відбудуться концерти львівської органістки та піаністки Світлани Позднишевої «Казки арабської ночі» та виступи солісток Львівського органного залу Олени Мацелюх та Надії Величко.

Докладну програму фестивалю можна дізнатися на сторінці Львівського органного залу у Facebook. Організатори наголошують, що у зв’язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та дієтиме масковий режим.

  Куди піти у Львові у вихідні 18-20 лютого

Залишити відповідь