Схоже, у сімейства Кардаш’ян з’явилися серйозні конкуренти за океаном. З’ясувалося, що інша відома сім’я запускає своє реаліті-шоу. Мова про Девіда і Вікторії Бекхем і їх чотирьох дітей.

Відомий британський футболіст Девід Бекхем і його дружина дизайнер Вікторія Бекхем разом зі своїми дітьми стануть героями реаліті-шоу, яке транслюватиметься на американській стрімінговій платформі Netflix, інформує Ukr.Media.

Зіркове подружжя вже підписало контракт на суму 20 мільйонів доларів з Netflix на створення свого реаліті-шоу.

Сюжет шоу буде зосереджений навколо життя знаменитого футболіста — кожен день його будуть супроводжувати камери. Уточнюється, що його покажуть з абсолютно несподіваного боку.

У шоу також з’являться рідкісні кадри з особистого архіву відомої сім’ї, де Девід та Вікторія зберігають відеозапису з самого початку сімейного життя, тому глядачі побачать ще зовсім юних селебріті.

Також відомо, що в картину увійдуть рідкісні та архівні кадри сімейних урочистостей, посиденьок з друзями і навіть відео з перших побачень Девіда і Вікторії, які досі не бачили шанувальники.

Безсумнівно, відомому сімейству є, що ще розповісти. Девід і Вікі примудряються поєднувати успішну кар’єру і батьківські обов’язки, а їхні діти, попри юний вік, вже активно пробивають собі дорогу в шоу-бізнесі.

Вже відомо, що шоу почнеться з того, що Девід грає у футбол в саду зі своїм батьком Тедом. Також в картину будуть включені інтерв’ю та коментарі всієї родини.

Шоу планують випустити вже влітку 2021 року.