Актуальні новини

У Львові триває виставка світлин загиблого військового ТрО Святослава Лукащука

У Львові проходить виставка фоторобіт загиблого на фронті волинянина Святослава «Луки» Лукащука, який служив у 125 окремій бригаді ТрО. Виставку «Свят. Шлях. Лука. Війна» організували батьки та друзі військовослужбовця.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1578596 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1578596{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

На виставці представлені світлини, які Святослав Лукащук робив ще задовго до початку повномасштабного вторгнення, а також під час військової служби. До вторгнення Росії Святослав Лукащук працював ювеліром та захоплювався фотографією. Службовець навчався у Львівському національному університеті на геологічному факультеті.

До служби у львівській 125 ОБр ТрО Святослав Лукащук долучився до повномасштабного вторгнення. Згодом, у 2022 році військовослужбовець брав участь у боях на Бахмутському напрямку, зокрема під Соледаром.

Святослав Лукащук загинув у травні 2023 року. Йому було 26 років. Похорон воїна відбувся у волинських Ківерцях, звідки військовослужбовець родом.

«Ціль виставки – розповісти про Свята, показати його роботи і його самого через виставку, нагадати, що військові, які нас захищають – не якісь міфічні титани, а звичайні люди, які любили Pepsi, “Опілля”, чипси з крабом і своє оточення», – розповіла ZAXID.NET організаторка виставки Анна Чижевська.

За її словами, Святослав хотів зробити власну виставку та показати свої роботи людям – це була його невелика мрія. Тож після його загибелі друзі та рідні Святослава вирішили цю мрію здійснити. Простір арт-галереї оздобили фотографіями військовослужбовця з різних періодів їхнього життя. На виставці також лунає музика вінілових платівок Святослава.

Відкриття виставки відбулося у понеділок, 22 січня в арт-галереї 31_ArtSpace, розташованої за адресою вул. Софії Яблонської, 31. Експозиція триватиме до суботи, 27 січня, включно. Арт-центр працює з 14:00 до 20:00. Вартість входу – донат на потреби 125 ОБр ТрО, де продовжують служити друзі Святослава Лукащука. На виручені кошти організатори події планують придбати Ecoflow.

  Телеведуча Лілія Ребрик розповіла секрети, які допомогли їй побудувати міцні відносини

Свят Шлях Лука Війна виставка
Свят Шлях Лука Війна виставкаСвят Шлях Лука Війна виставка
Афіша виставки у пам’ять Святослава Лукащука

Усі світлини полеглого воїна можна придбати за донат. Деталі про виставку можна дізнатися тут.

Залишити відповідь