Актуальні новини

У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму про рідкісних тварин Карпат

З 7 жовтня в прокат виходить документальний фільм «Май далеко – май добре», що є повнометражним дебютом для режисерки Ганни Ярошевич. 4 жовтня у Планеті Кіно відбудеться допрем’єрний показ за участі режисерки.

Кадр з фільму

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1527345 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1527345{ margin: 0!important; } }

Картина розповідає про рідкісних тварин Карпат – водяних буйволів, та німецького активіста Мішеля Якобі, що займається їх розведенням.

Мішель, захоплений природою України, переїжджає у Карпати. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати весь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі й зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.

Кадр з фільму

Фільм отримав нагороди кількох міжнародних фестивалів. Ганна Ярошевич працювала над картиною 5 років. Кожні 5 гривень з придбаного квитка підуть на розвиток ферми буйволів героя фільму Мішеля Якобі.

  Офіційно розлучені: Марина Боржемська розповіла про складне життя з Узєлковим і відсутність власного житла

Залишити відповідь