Актуальні новини

У Львові визначили переможців першого конкурсу імені Мирослава Скорика

У Львові визначили переможців першого всеукраїнського композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика.

Оголошення результатів та нагородження переможців відбулось 8 жовтня на концерті 27 Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1527879 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1527879{
margin: 0!important;
}
}

Лауреатом I премії став український композитор Максим Коломієць. Він отримав нагороду за твір Espenbaum.

Надія Курінна та Євген Петров, відповідно, стали лауреатами II та III премій за твори Emanatio та «З’ява».

До розгляду членів журі було допущено 36 симфонічних партитур від 32 молодих українських композиторів з таких міст, як Київ, Харків, Старобільськ, Одеса, Умань, Чернівці, Львів та ін. За умовами конкурсу подано партитури виключно для симфонічного оркестру без участі інструментів соло чи вокалістів, а також без застосування електроніки чи мультимедіа. У конкурсі взяли участь молоді українські композитори, яким у 2021 році виповнюється не більше 40 років і які є громадянами України.

До складу міжнародного журі увійшли:

  • Євген Станкович (голова журі, композитор, Україна)
  • Віктор Камінський (композитор, Україна)
  • Олександр Щетинський (композитор, Україна)
  • Богдан Сегін (композитор, Україна)
  • Ірина Тукова (музикознавиця, Україна)
  • Єжи Корновіч (композитор, Польща)
  • Вінсент Козловський (композитор і диригент, Польща).

Твір переможця конкурсу буде виконано на закритті 27 Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» 10 жовтня. Композиції інших двох лауреатів лунатимуть впродовж цього концертного сезону у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

Максим Коломієць народився 1981 року в Києві. Закінчив Національну музичну академію України у 2005 році по класу гобоя та у 2009 році по класу композиції. У 2016 закінчив Вищу школу музики у Кьольні.

Музика Максима Коломійця звучала на багатьох європейських та американських фестивалях. У його доробку симфонічні, камерні, вокальні та електронні твори.

  Аліна Гросу на своїй сторінці в Instagram поділилася маловідомим фактом про себе

Надія Курінна народилась 1983 року у Кривому Розі. Випускниця фортепіанного відділу Криворізького музичного коледжу (2002), магістратури при кафедрі композиції Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка (2006)). Членкиня Національної спілки композиторів України. У творчому доробку музика фортепіанна, камерна, хорова, оркестрова.

Євген Петров народився 1982 року у Кривому Розі. Закінчив місцеве музичне училище і склав іспити до Львівської національної академії ім. М. Лисенка на композиторський факультет. Ставав лауреатом І премії на композиторських конкурсах в Запоріжжі (1998) та у Львові (1999). Твори звучали на фестивалях «Форум Музики Молодих», Vox Electronica тощо.

Залишити відповідь