Жанна Расказова померла, за попередніми даними, від передозування наркотиків.

У Москві померла українська діджей і модель 29-річна Жанна Расказова. Дівчині стало погано ввечері 11 серпня, вона втратила свідомість. Після цього їй викликали швидку допомогу, але врятувати їй життя лікарям не вдалося. Посилаючись на достовірні джерела, ЗМІ називають причиною смерті Жанни передозування наркотиків, інформує .

Повідомлення про смерть Расказової прокоментував її колега DJ Compass-Vrubel (Олексій Чорнорот). Його слова в понеділок, 12 серпня, передали РЕН ТВ.

Звичайна красива жінка, впевнена у собі, дуже талановита. Вона довго займалася диджейством, потім була перерва. Ми познайомилися, щоб я допоміг їй трохи відновити знання. У нас з нею було кілька уроків, у неї був набір апаратури, я приїжджав до неї додому, ми підбирали пісні, допомагав їй. Познайомилися місяці два тому, — розповів діджей.

Чорнорот також зазначив, що покійна не була схожа на людину, яка вживає наркотики.

Зауважимо, що Жанна народилася в Києві в 1990 році, однак згодом переїхала до Росії, де регулярно виступала як діджей і випустила кілька альбомів і міксів. Також її часто запрошували на фотосесії глянцевих журналів, в тому числі Playboy і FHM.