Казковий образ!

Популярна співачка Тіна Кароль побувала на святі з нагоди 15-річного ювілею телепередачі «Світське життя» з Катею Осадчою. В честь дня народження програми влаштували вечірку в столиці, куди завітало безліч зіркових гостей. Тіна Кароль стала не просто гостею свята, вона також виступила на сцені для глядачів. За вечір співачка змінила не один наряд, але небесно-блакитна сукня з дуже глибоким декольте просто перевершило всі образи, інформує Ukr.Media.

Для торжества і червоної доріжки Тіна вибрала неймовірне вбрання від Gasanova Boutique небесно-блакитного кольору. Атласна накидка з об’ємними рукавами і сукні з дуже глибоким декольте виконавиця доповнила традиційним укладанням у вигляді легких локонів і яскравим макіяжем з акцентом на губи. Шанувальники засипали виконавицю компліментами.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Правда, дехто з шанувальників відзначили, що співачка вибрала надто химерний наряд. «Дуже люблю Тіну, але — іноді не розумію дизайнерів одягу плаття більше схоже на нічний пеньюар з халатом», «Рукави просто жесть, в дитинстві ліхтарики такі робили на ялинку з паперу, тільки вони були красиві, у порівнянні з цими рукавами», «Люблю Тіну, але тут перебір. Сукня не її вже точно. Думаю Аллі Борисівні краще буде», — написали підписники.