Мама телеведучої відзначає день народження в Карпатах з родиною.

Людмила Барбір вирушила на відпочинок. А відпустку ведуча поєднала зі святкуванням особливого свята — днем народження мами, інформує Ukr.Media.

Ведуча виклала фото з відпочинку в Карпатах. В Яремчі вона відпочиває всією родиною разом із мамою, сестрою, племінниками-кумами. Фотографією мами з букетом квітів і селфі з сестрою і мамою вона поділилася з особливої нагоди.

15 липня мама Людмили Марія Михайлівна в колі сім’ї відсвяткувала своє день народження. Спочатку ведуча опублікувала сторіз, де розповіла про улюблені квіти мами — ромашки, а далі в публікації поділилася проникливими словами:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Матуся, дорога, з днем народження! Вона любить польові квіти, але найбільше — ромашки. Радіє весні, але найбільше любить золотаву осінь. Обожнює гриби, але ще більше — їх збирати. Дуже любить читати, але особливо, коли дощ за вікном. Вона любить фільми, але не дуже — комедії. Вона любить багато важливих і не дуже, речей. Але найбільше, мама любить нас! Мене з сестрою і своїх онуків”.

А далі додала зворушливе привітання:

“Дорога матуся, бажаємо якомога більше любові у твоєму житті. Зі свого боку ми гарантуємо сповна. Нехай твоє життя завжди буде, як яскрава мозаїка і складається тільки зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує прекрасний сонячний настрій!

Безмежно любимо і цінуємо! Живи на щастя і на радість нам довго-довго!!!!”

Раніше, Людмила зазначила, що мама — вчителька — її головний мотиватор в житті.

Вона дуже хороша і ніколи не залишиться осторонь від чужої біди. Її виваженість і почуття справедливості приклад для мене.

  Павло Зібров знову одружується: це його третє весілля