Актуальні новини

У Росії до лідера гурту Rammstein Тілля Ліндеманна прийшли з обшуками

Російські силовики прийшли з обшуками до вокаліста німецького гурту Rammstein Тілля Ліндеманна, який приїхав для участі у військовому фестивалі.

Як повідомляє російський «Інтерфакс», силовики в цивільному прийшли в номер Ліндеманна в готельному комплексі «Завидово» в Тверській області серед ночі. Там вони проводили «слідчі заходи», але які саме – невідомо.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525036 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525036{
margin: 0!important;
}
}

Повідомляється, що у відомого музиканта в Росії заплановані виступи на військово-музичному фестивалі «Спаська вежа», який проводять на Червоній площі, і на фестивалі, що організовує кандидат від партії «Родина».

Джерело агентства повідомило, що силовики проводили перевірку «в рамках заяви».

Одне із джерел агентства повідомило, що лідеру Rammstein виписано припис про недопущення порушення антиковідних заходів у зв’язку із запланованим концертом у Тверській області, який планувався всупереч обмеженням на проведення масових заходів.

Водночас інше джерело розповіло, що причиною нічного візиту силовиків також стала адміністративна справа стосовно продюсера Анара Райбанда (Anar Reiband) за порушення міграційного режиму. Нібито продюсер Ліндеманна при перетині кордону РФ назвав метою поїздки туризм, хоча фактично займався організацією концертної діяльності.

Матеріали справи направлені до суду. Якщо вина Райбанда буде доведена, він може бути поміщений в центр тимчасового утримання мігрантів і видворений за межі РФ.

  У Локарно українською короткометражкою відкрився кінофестиваль

Залишити відповідь