В проєкті буде постійний четвертий суддя.

Видатний балетмейстер Народний артист України, 89-річний Григорій Чапкіс стане постійним суддею “Танців з зірками 2019”, інформує Ukr.Media.

Після восьмого ефіру самі учасники зізнавалися, що коментарі Григорія Миколайовича більше мотивували їх, а соціальні мережі проєкту заполонили повідомлення з проханням бачити Григорія Миколайовича частіше:

“Людина, яка повинна бути в журі на постійній основі — це Чапкіс”; “Так цікаво було послухати про історію кожного танцю, і які основні фігури повинні в ньому бути”; “Він мудрий, цікавий, і справедливий”; “Окреме “дякую” за Чапкіса. Такий культурний, інтелігентний чоловік. Браво”; “Це дійсно легендарна людина”; “Мені здається студенти на його лекціях сидять з відкритими ротами, так цікаво він розповідав про історію танців”.

“Я щасливий, що буду і далі допомагати учасникам удосконалювати хореографію, і зроблю все, щоб оцінки були справедливими, а проєкт залишив глибокий слід у серцях глядачів. Для мене “Танці з зірками” — найкраще шоу, яке популяризує хореографію і культуру виконання танців. Проєкт дуже багато дав мені для роботи, життєвого досвіду ще тоді, десять років тому. Бути зараз постійним суддею в цьому шоу — велика честь і відповідальність. Всього за 2-3 хвилини потрібно оцінити музикальність, ритмічність, виразність, відповідність костюма, музики, акторську майстерність і поставити справедливу оцінку, від якої залежатиме подальша доля учасників на проєкті. Я не можу помилитися і повинен бути максимально об’єктивним, щоб не втратити авторитет. За моїми діями спостерігають і студенти, яким я постійно акцентую на бальних канонах”, — прокоментував новину Григорій Чапкіс.