Актуальні новини

У Стокгольмі відбувся благодійний фестиваль української культури

У Стокгольмі впродовж вихідних відбувся благодійний фестиваль української культури, програма якого передбачала велику кількість перформансів з українськими піснями та танцями, а також різні майстер-класи.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України у Швеції.
Разом з організаторами заходу на відкриті фестивалю з вступною промовою виступив посол України у Швеції Андрій Плахотнюк.
На ярмарку фестивалю були представлені роботи українських майстринь і виробників (українські віночки, вишиванки, вироби зі срібла, вишиті клатчі, сумочки, намиста та інші різні прикраси, футболки та шопери з українською символікою), які можна було придбати або замовити.
Також, на фестивалі охочі мали можливість пригоститись українським борщем і смачними варениками.  Для дітей було організовано окрему ігрову зону з приємними несподіванками.
Фестиваль проходив на благодійних засадах: частина вторгованих коштів піде на гуманітарну допомогу для постраждалих від воєнних дій та на потреби ЗСУ.
Захід відбувся за підтримки Stockholm Tactical Fundraising Ukraine, Center for Displaced Ukrainians/Центр для переселених Українців, Kulturforum STHLM – För barn och unga på flykt, Vareniki projekt, Ponad Hmarami.
На початку липня у Стокгольмі разом з щотижневою демонстрацією на підтримку України відбулася хода вдячності від українців Швеції #TackSverige.

  11 квітня — день Кирила: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь