Актуальні новини

День весняного рівнодення 2019: як виконати бажання та залучити достаток

Дізнайтеся, як правильно провести цей день і що зробити, щоб залучити в своє життя удачу і щастя.

У День весняного рівнодення, 20 березня, день зрівняється з ніччю, а весь простір наповниться неймовірно потужною енергетикою оновлення. З цього часу день стає довшим, а ніч коротшою. В народному календарі, саме цей день вважається початком весни, інформує .

Енергія дня весняного рівнодення

День весняного рівнодення – прекрасний час, щоб позбутися від вантажу минулого, від тривог, страхів, від всього, що заважає вам бути щасливим. В цей день потрібно проводити генеральне прибирання, викидати непотріб, що накопичився, звільняючи місце чомусь новому і впускаючи в свій будинок позитивну енергію.

В цей день Сонце буде перебувати в Овні, що дозволить швидко та успішно реалізувати найсміливіші і непередбачувані ідеї. Не бійтеся починати нові справи, підписувати важливі угоди, планувати зустрічі, переїзди або купівлю нерухомості, все складеться якнайкраще.

Енергія цього дня спрямована на підвищення активності, на перебудову свого життя, після весняного рівнодення, у людей додасться сил і енергії, думки стануть більш позитивними, а справи продуктивними.

Чарівні ритуали

Як поворожити на судженого? Якщо 20 березня покласти під подушку кільце і картку з зображенням короля, можна уві сні побачити свого судженого. Якщо сон був добрим, то незабаром буде весілля, а якщо не дуже – то треба вмитися проточною водою, подивитися у вікно і сказати: "Куди ніч, туди і сон".

Цей день пронизаний дуже сильними енергетичними потоками, тому цілком реально виконати найзаповітніше бажання, залучити благополуччя і успіх у своє життя.

Як спіймати удачу? На День весняного рівнодення ніколи не лягають спати до півночі, а уважно прислухаються, якщо почути тріск і гуркіт, це означає що "рік ламається". Наші предки вірили, що того, хто це почує, чекає велика удача і везіння, деякі цілу ніч чатують і не сплять, тільки щоб зловити удачу.

  На Рівненщині офіційно дозволили проведення масових заходів

Як попросити допомоги у Всесвіта? В цей день Всесвіт може почути будь-які ваші прохання та бажання, тому візьміть червону свічку і запаліть її, знайдіть тихе місце й помедитуйте. Уявіть себе красивою квіткою, яка під сонячними променями починає повільно розкриватися. Відчуєте, як вас наповнює енергія світла, як тепло розливається по тілу і попросіть те, чого вам щиро бракує в житті: любов, взаєморозуміння з близькими, міцного надійного друга поруч. Така медитація дозволить розкрити найпотаємніші куточки вашої душі і Всесвіт обов'язково почує ваше прохання, головне, щоб бажання було щирим і безкорисливим.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь