Актуальні новини

У театрі Франка влаштовують модний показ “Зерно Незалежності”

У що б вбралася Україна, якби була жінкою, що святкує своє тридцятиліття у 2021 році?
19 серпня у театрі ім. Івана Франка відбудеться показ колекції одягу патріотичного українського бренду «Зерно» – «Зерно Незалежності».
На подіум вийдуть яскраві люди, які визначають обличчя сучасної України у різних сферах: Наталя Сумська, Римма Зюбіна, Ніна Южаніна, Тетяна Мокріді, Андрій Длігач, Анжеліка Рудницька та багато-багато інших бізнесвумен, політикинь, громадських діячок та зірок шоу-бізнесу.
Так, у що б вбралася Україна, якби була жінкою, що святкує своє тридцятиліття? Бренд  «Зерно», заснований у 2014 році і сповідує принципи slow fashion та sustainable fashion, – пропонує цій прекрасній панні 30 образів, створених за взірцями етнічного крою, осмисленими з точки зору ХХІ століття. Вбрання, створене винятково з натуральних тканин. Живий одяг, який дихає енергією природи, силою роду та гармонією ліній.
Цей показ також буде цілковито антиейджистським, позаяк на подіум вийдуть моделі переважно 40+.
До речі, «Зерно» вже є й інструментом культурної дипломатії, позаяк його обирають українки всього світу для офіційних прийняттів, захисту дисертацій, участі у конференціях. А його засновниця – Христя Патик – живе уособлення образу сучасної бізнесвумен, яка з одного боку всотала в себе з вихованням і з досвідом велетенський обсяг знань про традицію, стиль, матеріали, крій етнічного одягу, а з іншого – вибудовує бізнес згідно з сучасними трендами у корпоративній культурі.
Музичні гості події – DJ Vinergeta Humbly та віртуоз народних інструментів, соліст НАОНІ Максим Бережнюк.

  Лідія Таран поділилася з підписниками селфі з сумною дочкою

Залишити відповідь