Анастасія Приходько поділилася архівними знімками, на яких вона постала в образі блондинки. Співачка згадала про складний період свого життя.

Знаменитість вирішила порадувати шанувальників архівними фото. На них Анастасія постає з незвичайним кольором волосся, інформує Ukr.Media.

У себе в блозі знаменитість згадала про складний період свого життя. У 2019 артистка захотіла помінятися і пофарбувала волосся — Анастасія стала платиновою блондинкою. На одному кадрі вона позує на тлі прапора. Волосся у неї заплетене у два колоски. На іншому — вона знята, коли читає документи. Зірка зізналася, що не любить згадувати той час, бо тоді вона зайнялася політичною діяльністю. Але саме тоді Настя змогла позбутися шкідливої звички — вона перестала курити.

“В один з найскладніших періодів мого життя — під час політичної діяльності. Я вважаю, що кожен політичний діяч повинен давати приклад. Я прагнула бути гідною і витримувати планку. Цей час мені хочеться забути, як страшний сон, так як в боротьбі з вітряками перемогти не можливо. Тут більше ніколи не буде цієї теми”, — заявила артистка.