Те, що сталося не завадило їй закінчити читати новини.

Популярна телеведуча Марічка Падалко прокоментувала курйозну ситуацію, яка сталася з нею 15 липня 2020. У прямому ефірі випуску новин ТСН у телеведучої відпала частина переднього верхнього зуба. Попри незапланований момент, Падалко продовжила читати новини, інформує Ukr.Media.

Увечері того ж дня Марічка опублікувала пост в Instagram, в якому розповіла про “нову славу” і поділилася подробицями інциденту.

Нова “слава” прийшла звідки не чекали…. і підтримка теж. Це, напевно, найбільш курйозний мій досвід двадцяти років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, у 2013 я вперше прямо у своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка на протест під Київрадою, а кілька років тому мою ногу при випуску несподівано почала облизувати собака, забігла зі студії @snidanok.

На цей раз моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, “ти так відреагувала, як ніби ти щодня втрачаєш зуби”. Ні, не щодня. Просто саме зараз я вирішила виправити цю прикрість. У мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу він дуже зацікавив мою маленьку дочку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати “іграшкою” навколо сплячої мами. І тільки я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз нарешті зважилася на радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкушувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося…, — зазначила Падалко.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також телеведуча відзначила, що після того, як ЗМІ розтиражувало відео “з зубом” — вона отримала величезний фідбек.

Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це у своєму профілі, і…. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських.

  Олександр Педан в Очакові, тусується з Памелою Андерсон

У всій цій історії мене особисто вразила кількість підтримки, яку я отримала) — і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі))). У будь-якій ситуації зберігаємо спокій. Завтра вранці побачимося, — написала Падалко.