Етикет Королівської родини забороняє будь-які прояви уваги на публіці. Здається, принц інколи забуває про це поруч з коханою.

Згідно з протоколом, королівська пара не повинна дозволяти собі вольностей на публіці. Найменший прояв емоцій може негативно позначитися на престижі знатної родини. Проте нещодавно дружина принца Вільяма не змогла приховати невдоволення, інформує Ukr.Media.

Герцоги Кембриджські створюють враження ідеальної пари. Два роки тому Кейт Міддлтон подарувала чоловікові третього спадкоємця Луї, що тільки укріпило в очах громадськості їх статус зразкової сім’ї. Нагадаємо, що старшим дітям подружжя — Джорджу і Шарлотті — вже сім і п’ять років відповідно. Бездоганний імідж закохані підтримують і завдяки протоколу, який суворо обмежує їх поведінку на публіці.

Однак навіть королівські особи інколи не можуть стримати емоцій. Нещодавно пара взяла участь у кулінарній програмі The Great British Bake Off каналу ВВС. В честь різдвяних свят герцогиня приготувала пиріг, а після, в компанії чоловіка, поспілкувалася з волонтерами. Зустріч так і завершилася б на позитивній хвилі, якби не один незграбний момент. Коли принц захотів обійняти кохану і вже простягнув руку до її плеча, та різко відсторонилася.

Шанувальників вкрай здивував цей епізод. Їх думки розділилися: одні стверджували, що Міддлтон просто не хотіла порушувати правила етикету, інші ж схильні підозрювати конфлікт. «Так незручно! Їм слід було б вирізати це», — обурюються глядачі. До речі, друга версія фанатів цілком може виявитися правдою.

Навесні світова преса бурхливо обговорювала можливу зраду принца Вільяма. Подейкували, що старший онук королеви закрутив роман з маркізою Холмондлейською, особняк якій розташований по сусідству. Гостроту скандалу додає і той факт, що передбачувана коханка була близькою подругою Кейт, а інтрижка розгорталася під час третьої вагітності герцогині. Інсайдери передавали, що дружина принца з того часу відчуває себе вкрай ображеною і приниженою.

  Принц Вільям розкрив нові подробиці характеру своїх дітей

Втім, ще в жовтні Міддлтон сама дозволила собі погладити обранця по руці, попри десятки камер навколо. Жест був ледь помітним, але шанувальники встигли розчулитися. До речі, заборона на прояв романтичних почуттів на публіці належить Єлизаветі II. А адже, як негласно відомо, зараз подружжя активно готують до відповідальної ролі — правителів Великобритании.