Актуальні новини

У Вінниці джазовий фестиваль проведуть на території аеропорту

З 1 по 3 жовтня у Вінниці триватиме XXV Міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST. Уперше за 25 років концерти найстарішого джазового фестивалю пройдуть на території Вінницького аеропорту. 2 та 3 жовтня на летовищі виступлять кращі українські джазові музиканти, всесвітньовідомі джазмени зі Сполучених Штатів Америки, Ізраїлю та Польщі і перший Всеукраїнський сесійний молодіжний джазовий бенд. А відкриватимуть фестиваль 1 жовтня на сцені Вінницького музично-драматичного театру імені Садовського. 
«Під час святкування «срібного» ювілею фестивалю пройдуть ексклюзивні концерти кращих джазменів України та світу. Відкриватиме VINNYTSIA JAZZFEST – 2021 культовий бродвейський мюзикл «Сімейка Аддамсів» литовських постановників та кращих артистів Національної оперети України, – повідомляють організатори. – Важливою подією фестивалю стане презентація першої «Ретроспективи українського джазу» – у короткометражних фільмах, унікальній фотовиставці та виданні, що вийде українською та англійською мовами, вперше буде відтворено хронологію становлення джазової музики в Україні за всі 30 років незалежності України».
Крім того, четвертий рік поспіль у дні проведення VINNYTSIA JAZZFEST відбудуться «Джазові сніданки» – інноваційний культурно-освітній музичний коворкінг. Під час невимушеного спілкування та ексклюзивних майстер-класів всі охочі дізнаються практичні рецепти успіху від зіркових учасників фестивалю.Детальну інформацію про VINNYTSIA JAZZFEST-2021 можна дізнатися на сайтах: www.jazz.vn.ua.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, «День»

  17 грудня – день Великомучениці Варвари: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь