Актуальні новини

У віці 104 роки померла оскароносна акторка Олівія де Гевіленд, відома за роллю у “Звіяних вітром”

У 104-річному віці померла британсько-американська акторка, володарка двох «Оскарів» за найкращу жіночу роль Олівія де Гевіленд. Вона померла уві сні у будинку в Парижі, де жила в останні роки.

Про це повідомляє Deadline, передає hromadske.
Кінокар’єра де Гевіленд розпочалася в 1930-х роках із ролей у пригодницьких фільмах. Однією з найвідоміших її ролей стала Мелані в стрічці «Звіяні вітром», за яку вона вперше була номінована на «Оскар».
Тоді де Гевіленд не отримала омріяної нагороди: вона прийшла до неї в 1946-му за роль міс Джозефіни Норріс у фільмі «Кожному своє». Удруге «Оскара» акторка здобула в 1949 році за роль Кетрін Слотер у «Спадкоємиці». За цю ж роль де Гелівенд здобула і «Золотий глобус».
У 1960-70-х роках акторка знімалася переважно в ролях другого плану, після чого завершила кінокар’єру та деякий час побувши в телевізійному кіно. За роль у мінісеріалі «Анастасія: Загадка Анни» де Гевіленд здобула другий і останній «Золотий глобус» у своїй кар’єрі.
У Голівуді вона стала відомою завдяки так званому «закону де Гевіленд»: на початку своєї кар’єри акторка через суд довела, що штрафи за відмову грати у певних фільмах є незаконними.

  Невже відносини Ані Лорак з Єгором Глібом настільки серйозні

Залишити відповідь