Актуальні новини

Газета Rzeczpospolitа пропонує Заходу відмінити візи для українців

Аби виграти «геополітичниу битву» за Україну, Захід має зробити рішучий крок та відмінити візи для українців. До цього закликає польське видання Rzeczpospolitа у своєму редакційному блозі.
«По-перше, ми маємо відмінити для українців візи. Ми маємо дати їм можливість подорожувати ЄС без перешкод. Багато людей буде вважати, що таким чином ми відкриємо банку із мурахами і це небезпечно для соціальної рівності у рамках ЄС. Проте українці були і залишаються європейцями. Той факт, що Україна не є членом ЄС це питання до її трагічної долі», – пише Rzeczpospolitа.
Видання зазначає: «Очевидно, в тому є сенс, говорити, що Україна відійшла від Заходу сама. Але це не час розбиратись, хто винен, а хто ні… Ми маємо показати перспективи, свою дружбу та авторитет», – пише видання.
Rzeczpospolitа пропонує польським політикам солідаризуватися і підтримати прагнення українців. В разі якщо все буде зроблено правильно, це зможе укріпити позицію Польщі на Заході.
«Якщо Європа не зможе це реалізувати, наслідки, які отримає Співдружність від цього, не підлягатимуть ремонту», – зазначено у заяві.

  3 квітня Всесвітній день вечірки

Залишити відповідь