Надя Дорофєєва та Позитив готуються до прощального туру.

У вівторок, 10 березня, популярна українська група “Время и Стекло” презентувала 5-хвилинний кліп на пісню “Назавжди/ніколи”. У новому ролику Надя Дорофєєва та Позитив дивляться на великому екрані архівні відео зі своїх репетицій, зйомок кліпів і різних виступів. В кінці ролика артисти плачуть і обіймаються з співробітниками продюсерського центру ” MOZGI Entertainment, інформує Ukr.Media.

Зазначимо, що це відео колектив підписав, як “Час минув”. У коментарях під кліпом шанувальники дуету припустили, що таким чином “Время и Стекло” вирішили оголосити про розпад.

А в середу, 11 березня, на офіційному youtube-каналі дуету з’явилося відеозвернення Наді Дорофєєвої та Позитиву. Артисти заявили, що ролик “Час минув” став останнім кліпом. Зірки відзначили, що вони були учасниками групи майже 10 років, але завжди настає момент, коли потрібно рухатися далі. Зараз “Время и Стекло” готується до прощального туру. Останній концерт відбудеться 11 вересня в Палаці “Україна” в Києві.

“В цьому році групі виповниться 10 років. Ми відчуваємо, що віддалися на 100% і зробили максимально все як “Время и Стекло”. Як люди, які завжди обожнювали дарувати радість, епатувати, робити нове — ми всіма клітинками душі відчуваємо, що готові до нового етапу. “Время и Стекло” — це подорож, доля, щастя, кайф, труднощі… і, звичайно, величезна любов. Спасибі, що пройшли з нами цей величезний 10-річний період життя. Все це робилося для вас, разом з вами і завдяки вам”, — йдеться в описі до відео.