Актриса закликала жінок не терпіти знущання.

Проєкт “Холостячка” зараз б’є всі рекорди за переглядами на українському ТБ. А Ксенія Мішина днями опинилася в центрі уваги, оскільки підняла дуже важливу тему, інформує Ukr.Media.

У своїх попередніх інтерв’ю популярна українська актриса Ксенія Мішина багато розповідала про особисте життя. Але справжній резонанс викликала недавня публікація артистки.

Так, Ксенія Мішина в Instagram зізналася, що свого часу жила з тираном, але зуміла вирватися з його лап. Вона також закликала жінок не терпіти емоційне і фізичне насильство.

Ось що пише головна “Холостячка” країни:

“У всьому світі зараз йде масштабна шістнадцятиденна акція проти насильства. Мені є що сказати на цю тему. У своєму житті я стикалася з ситуаціями, в яких чоловік був свято впевнений в тому, що він правий і сильніше, лише тому що він чоловік. По цей день я вдячна собі за те, що знаходила в собі силу йти не озираючись, незважаючи на біль, страх і образу. Вам, дорогі жінки, часто мами, які потрапляють в коло насильства — фізичного, емоційного, фінансового і сексуального, я хочу сказати: ця сила є в кожній! Повірте в себе! Це не можна терпіти! ⠀

Навіть коли страх сковує все ваше тіло, а розум говорить вам знайомим голосом знецінюючі фрази: “ти не впораєшся”, “не зможеш”, “заслужила”, “сама винна” та інші, знайдіть душевні сили підтримати себе. У вас є тільки одна людина, яка дійсно може допомогти. Ця людина — ви! Своєю вірою в себе, внутрішньою мудрістю, своїм материнським інстинктом, закладеним в нас з народження обійміть себе самі і йдіть. Не потрібно мірятися силою. З таких відносин треба бігти. Повірте, за межами цього мороку є світло. Це світло — це ви! Ваша любов до себе, ваша сила волі на шляху до самореалізації, ваша віра і любов до інших жінок, а значить і до себе. Наважуйтесь, нічого не бійтеся. Підтримуйте один одного, дружіть, обсипайте компліментами і словами прийняття і підтримки. Ми можемо, Я вірю! Ми змінимо, цю несправедливу і середньовічну догму, що жінка — слабка стать. Але не демонстрацією грубої сили, а маніфестацією нашої природної жіночої сили — любов’ю. Перш за все до самої себе”.

  Катя Бужинська вперше показала обличчя своїх дітей