Актуальні новини

Україна евакуювала з Кабулу відому афганську режисерку

Серед евакуйованих з Афганістану українським літаком була відома афганська режисерка Сахра Карімі. Про це пише The Guardian.

За її словами, Офіс президента України і МЗС України, посольство Туреччини, Словацька академія кіно і посол Словаччини допомогли їй втекти з Кабула разом з ще 11 людьми.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1524465 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1524465{ margin: 0!important; } }

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна продовжить робити все можливе, щоб допомогти українцям та іноземцям, чиє життя зараз знаходиться під загрозою.

Сахра Карімі наразі перебуває у Києві

Карімі – генеральна директорка державної кінокомпанії «Афганфільм» з 2019 року, перша і єдина жінка в Афганістані, яка має докторський ступінь у галузі кіновиробництва. Її фільми відомі за межами Афганістану.

Карімі каже, що покинула Кабул після того, як на вихідних потрапила в заголовки газет зі своїм відкритим листом, в якому просила захистити афганських кінематографістів і мистецтво від талібів. Режисерка зазначила, що, незважаючи ні на що, до останнього продовжувала знімати.

  «Океан Ельзи» презентував першу пісню з нового проекту «Оранжерея»

Залишити відповідь