Актуальні новини

Президентське подружжя оглянуло виставку “Леся Українка: 150 імен”

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська оглянули виставку “Леся Українка: 150 імен”, яка є частиною мистецького проекту, присвяченого 150-річчю української письменниці та громадської діячки, повідомляється на сайті глави Української держави в четвер.
Виставка розміщується в п’яти залах на трьох поверхах Українського дому в центрі Києва. Одним із символів виставки є 150 імен, які зіграли помітну роль у житті письменниці.
Володимир і Олена Зеленська також ознайомилися з повним зібранням творів Лесі Українки, до якого увійшли її листи, неопубліковані рукописи і чернетки.
“Це дуже цікавий і крутий проект. Леся Українка тут жива, непересічна особистість зі світоглядом, який був прогресивним для її покоління й залишається актуальним у наші часи. Думаю, що всі, хто відвідають цю виставку, отримають шанс поглянути на геніальну Лесю Українку, яку знають ще зі школи, з нової, незвичної точки зору та ще більше зацікавитися її творчістю. Леся Українка і сьогодні продовжує надихати багатьох авторів на нові творчі проекти”, – сказав президент.
Події в рамках проекту “Леся Українка: 150 імен” відбудуться з 25 лютого до 8 березня. Організатор проекту – Міністерство культури і інформаційної політики України, до роботи над заходами залучено близько 20 музейних установ та фондів, експерти, літературознавці, художники, куратори, театрознавці, кінознавці.

  Катерина Кухар зізналася, що хоче стати мамою втретє

Залишити відповідь