Актуальні новини

Україна не заробляє на існування Міністерства інформполітики, – Шимків

Заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків переконаний, що створюючи нове відомство, наприклад, Міністерство інформаційної політики, необхідно перш за все зруйнувати якесь старе підґрунтя, а також провести скорочення та оптимізацію.
Про це він заявив на брифінгу у Києві, передає Укрінформ.
«Щодо міністерства: у поточній ситуації в країні будь-яка реорганізація повинна відбуватися таким чином, коли загальна кількість не може зростати. Це повинна бути аксіома. Це означає, що якщо хтось хоче або є інші ініціативи створити щось нове, то повинні десь скоротити щось старе. Виходячи з цього і повинно відбуватися моделювання керівництва»,- сказав він.
На переконання Шимківа, наразі Україна «не заробляє на такий державний апарат».
«А це означає як у бізнесі, так і будь-якій іншій структурі, що структура має бути скорочена до того рівня, коли вона може окупати такий апарат. Це не означає, що ми повинні тиснути на бізнес, який дозволить утримувати такий апарат. Ми повинні зробити скорочення і шукати інструменти, які будуть створювати умови для бізнесу, аби збільшувати апарат. На поточний момент ми не маємо можливості, як держава, фінансувати такий апарат»,- наголосив заступник глави АП.

  Всі секрети Мони Лізи (фото, відео)

Залишити відповідь