Колишня учасниця гурту “ВІА ГРА” поділилася подробицями особистого життя.

Альона Вінницька вперше прокоментувала плітки про своє розлучення з чоловіком, інформує Ukr.Media.

Зіркова пара була разом 26 років, хоча це не було кохання з першого погляду і чоловікові довелося докласти чимало зусиль, щоб добитися серця своєї коханої. Проте, Олена і Сергій пройшли разом безліч падінь і злетів, і завжди підтримували один одного. Але, у 2014 році гастрольний графік Вінницькій обірвався.

На тлі цього кардинально змінилося і життя Олени. Вони розійшлися з Сергієм і не жили разом два з половиною роки. Але попри це Вінницька і Больших як і раніше підтримували дружні стосунки.

А нещодавно співачка дала інтерв’ю журналістам програми «Зірковий шлях», в якому зізналася, що для того, щоб у них з Сергієм знову налагодилися відносини, їй довелося звернутися до психотерапевта.

  • «Під час спілкування з ним я отримала жорсткі та навіть деколи жорстокі відповіді. Це було настільки боляче. Всі ж хочуть, щоб їх заспокоювали. Щоб ти прийшов до психолога, а він сказав: «Все буде добре. Не хвилюйтеся!”. Але не буде добре! Тому що будь-яка трансформація завжди проходить через біль.», — зізнається Олена.

Весь це час Олена була в пошуках себе, вчилася жити по-новому і тільки нещодавно змогла дати стосункам з Сергієм другий шанс.