Актуальні новини

Українська спортивна драма «Пульс» отримала дві нагороди у США

Українська спортивна драма «Пульс» перемогла у двох головних номінаціях на американському кінофестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) 29 січня. Картина отримала нагороди як найкращий фільм, а режисер фільму Сергій Чеботаренко був названий найкращим режисером.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1513779 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1513779{ margin: 0!important; } }

Саме на FLIC у Полсоні (штат Монтана) відбулась світова прем’єра стрічки, де фільм відкривав конкурсну програму фестивалю.

//
Режисер Сергій Чеботаренко з нагородами фестивалю

«Пульс» – біографічна спортивна драма, яка ґрунтується на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук.

Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію – потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Прем’єра фільму була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її було перенесено на весну 2021 року.

Виробником повнометражного фільму «Пульс» є компанія Kinorob, за підтримки Міністерства культури України. Головні ролі у фільмі зіграли Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро) та інші.

  Колишня перша леді США Мішель Обама показала старших дочок

Залишити відповідь