Актуальні новини

Українська спортивна драма «Пульс» отримала дві нагороди у США

Українська спортивна драма «Пульс» перемогла у двох головних номінаціях на американському кінофестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) 29 січня. Картина отримала нагороди як найкращий фільм, а режисер фільму Сергій Чеботаренко був названий найкращим режисером.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1513779 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1513779{ margin: 0!important; } }

Саме на FLIC у Полсоні (штат Монтана) відбулась світова прем’єра стрічки, де фільм відкривав конкурсну програму фестивалю.

//
Режисер Сергій Чеботаренко з нагородами фестивалю

«Пульс» – біографічна спортивна драма, яка ґрунтується на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук.

Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію – потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Прем’єра фільму була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її було перенесено на весну 2021 року.

Виробником повнометражного фільму «Пульс» є компанія Kinorob, за підтримки Міністерства культури України. Головні ролі у фільмі зіграли Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро) та інші.

  В Києві пройшов грандіозний концерт Maluma: на розігріві була NK|Настя Каменських

Залишити відповідь