Подробиці події співачка поки тримає в таємниці.

Українська співачка Катерина Бужинська звернулася за порадою до фоловерів в соцмережі — що робити з "нянею-перевертнем", яка зловживала алкголем і накачувала дитину заспокійливим, щоб вона більше спала, інформує .

Відповідний пост з'явився на сторінці 39-річної артистки. Подробиць співачка розкривати не стала.

"Друзі! Хелп! Якби ви дізналися, що няня зловживає на робочому місці і дає заспокійливі ліки маленькій дитині, щоб вона спала… Що б ви з нею зробили?" — написала Бужинська, додавши до свого посту хештег #няниоборотни.

ЗМІ зв'язувалися з артисткою, однак вона не відважилася поки розкривати подробиць того, що відбувається: "Поки розбираюся. Не готова коментувати", — відповіла співачка. Тим не менш відповіді Бужинської на питання її фоловерів під постом кажуть про те, що няню вона вже звільнила. Має намір співачка звертатися з цим питанням до правоохоронних органів — поки не відомо.

Поради шанувальників артистки виявилися кардинально різними: якщо одні рекомендують "відпустити з Богом", то інші налаштовані рішучіше і радять співачці домогтися суду і покарання для жінки.

На прохання фоловерів співачка також розмістила фотографію няні. Особистість жінки на даний момент залишається невідомою.