Актуальні новини

Український фільм «Стоп-Земля» візьме участь у Берлінале

Український фільм «Стоп-Земля» візьме участь у Берлінале. Повнометражний режисерський дебют Катерини Горностай візьме участь у у конкурсній програмі Generation 14plus 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Про це повідмила прес-служба фестивалю.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1514125 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514125{
margin: 0!important;
}
}

«Стоп-Земля» Катерини Горностай розповідає про сучасних підлітків. Своєрідною пробою у цій темі можна вважати її короткометражну картину «Крокодил».

Картина розповідає про 16-річну Машу, яка вчиться у звичайній київській школі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня. Окрім майбутніх екзаменів, вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу.

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки Катерина Горностай працювала в акторській лабораторії восени 2019 року.

Кінотеатральний реліз фільму в Україні планується в другій половині 2021-го року.

Катерина Горностай відома завдяки короткометражним фільмам «Між нами», «Віддалік», «Згущьонка» (підтриманий Львівською міською радою), «Бузок», «Крокодил», які отримали чимало нагород на кінофестивалях.

Нагадаємо, цього року через пандемію Covid-19 Берлінале відбудеться у два етапи. Конкурсні покази проведуть навесні (1-5 березня) в онлайн-форматі для журі та кінопрофесіоналів, а для широкого загалу фільми демонструватимуть 9-20 червня 2021 року.

  Культурні події у Львові у вихідні 4-6 грудня

Залишити відповідь