Знаменитість зналася в новій фотосесії.

Українська телеведуча Алла Мазур нещодавно повідомила про те, що бореться зі страшною хворобою — раком. Вона стійко переносить всі необхідні процедури, а своїми новинами ділиться з численними підписниками Instagram. Але хвороба — не камінь спотикання перед роботою або фотозйомками. Телеведуча проявляє небувалу стійкість, продовжує працювати, а нещодавно зачарувала своїх шанувальників кадром з нової фотосесії, інформує Ukr.Media.

Алла поділилася в своєму профілі фотографією, яка була зроблена в рамках проекту одного популярного київського фотографа. До речі, в проекті взяли участь і інші українські знаменитості, такі як актриса Ольга Сумська, телеведуча Лідія Таран, та інші. Мазур показала знімок, на якому позує в напівпрозорому вбранні, яке пікантно підкреслює оголені плечі телеведучої. Вона розповіла трохи про сам проект, і помітила, що під час фотосесії відчувала себе Марлен Дітріх або Бріджит Бардо.

«Harcourt (Аркур). Придумали його в Парижі ще в 30-х. І тепер, завдяки Ростику та його експериментам у цьому аристократичному фотостилі, кожна з нас могла відчути себе хоч Марлен Дітріх, хоч Бріджит Бардо — вони теж любили цю гру світла та тіні», — написала Алла в публікації.