Актуальні новини

Унікальний сувенір виготовила студентка з Коломиї

20 грудня  відбувся перегляд курсових проєктів і робіт в матеріалі відділу художньої кераміки кафедри декоративно-прикладного мистецтва Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.
Особливу увагу привернув подарунковий набір студентки третього курсу, уродженки Коломиї  Антоніни Жолобайлюк.
Про це повідомляє Івано-Франківщина туристична.
Виконані в матеріалі скринька і корпуси для USB-флеш-накопичувачів виготовлені на основі програмного завдання другого курсу з проєктування (керівник – кандидат мистецтвознавства Олександра Кушнір), в якому головними напрямками є збереження та розвиток традицій виготовлення косівської мальованої кераміки, впровадження інноваційних ідей, експериментальних практик у формотворення та декорування.
Авторка ідеї унікального подарунку Антоніна Жолобайлюк повідомила, що косівська флешка є результатом виконання завдання курсової роботи – виготовлення подарункового виробу.
Студентка запропонувала ідею, намалювала ескіз, який доопрацьовувався разом із керівником проєкту Олександрою Кушнір.
Оболонка керамічна, виготовлена з глини. Спочатку була створена форма у вигляді двох порожнистих пластин, далі корпус декорувався і розписувався у традиційному стилі косівської мальованої кераміки. Виріб проходив дворазове випалювання і аж потім пластини склеїли у повноцінний сувенір.
Сувенір працює і має 32 гігабайти. Наразі унікальна флешка виготовлена в єдиному екземплярі. Це повністю ручна робота, процес виготовлення якої зайняв півтора тижні.

  Ольга Фреймут перейшла на телеканал "Інтер": ведуча буде вести нове психологічне шоу

Залишити відповідь