Шанувальники вважають, що мати Едгара причетна до розлучення сина.

Відомий пластичний хірург, чоловік Слави з "НеАнгелів" Едгар Камінський, який розлучається з дружиною, вирішив поділитися з шанувальниками своїм захопленням власною мамою, інформує .

На своїй сторінці в Instagram чоловік опублікував довгий пост, в якому поділився з шанувальниками правилами "щасливої мами", який підкріпив загальною фотографією з нею.

Під знімком Камінський розповів про віру його матері у дітей, про її підтримку, про завжди гарний настрій, про те, що вона ніколи не сварилася і не вживала алкоголь, а також про те, що привчала своїх дітей думати, перш ніж щось зробити, і не піддаватися емоціям. В кінці своїх слів Камінський подякував матері, а також зазначив, що "парадокс ситуації полягає в тому, що багато жінок не хочуть, щоб їхні чоловіки так сильно любили свою маму, і не були "матусиними синками".

Але, при цьому, бажають, щоб власні діти любили їх так само сильно". Однак пост пластичного хірурга викликав хвилю обурення в мережі, оскільки в коментарях, крім слів підтримки від шанувальників, були і слова звинувачень. Так, деякі користувачі припустили, що в розлученні Едгара і Слави Камінських зіграла роль його мати і звинуватили його в егоїзмі. "Думаю, ваша мама внесла свій внесок у ваше розлучення",

"І знову мама. Що і потрібно було довести. Швидше за все, ви трохи егоїст. Мама трохи зробила вам ведмежу послугу, якщо ви навіть нічого не робили по дому. Немає ніякого парадоксу, мудрі люди розуміють, що діти — це не на завжди", "Дорослий чоловік у глибині душі досі маленький хлопчик, якого оберігали і давали свободу самовираження, а сім'я — це праця, тут немає місця егоїзму і нічого чудового в цих правилах я не побачила", — писали в коментарях обурені шанувальники Едгара.

  "Х-фактор-8". Як Олег Винник дівчину образив критикою її зовнішності (відео)

Як повідомлялося, на сайті Подільського районного суду з'явилася заява про розлучення подружжя. Едгар Камінський подав на розлучення 19 квітня 2019 року. Перше слухання відбудеться 12 червня 2019 року.