У США з’явився двійник Кайлі Дженнер.

У США з’явився двійник Кайлі Дженнер, і, здається, якщо ця дівчина раптом з’явиться десь замість самої моделі, ніхто не помітить різниці, інформує Ukr.Media.

Схожості з зірками легко не даються, і американці це обійшлося в кругленьку суму. Лягати під ніж хірурга не довелося, а ось скуповувати продукцію Kylie — ще як.

Габріель Уотерс, 24-річна жителька Мічигану, виглядає так, немов вона молодша з сестер Кардаш’ян.

Проте продуктами Kylie Cosmetics Габріель користується справно: вона витратила на них близько 6 тисяч доларів, щоб бути схожою на зірку. Заради схожості з Кайлі дівчині не довелося робити пластичні операції — вистачило і природних даних та придбаної косметики.

Будучи дитиною, Габріель навіть не знала, хто такі Кардаш’ян, а от її батько був справжнім фанатом реаліті-шоу про цю сімейку. Він не втомлювався повторювати, що його донька схожа на молодшеньку з сестер.

Коли дівчина підросла, вона стала все частіше чути про свою схожість з моделлю, причому від абсолютно незнайомих людей: від коментаторів фото в її Instagram, до коментарів випадкових перехожих на вулиці. А іноді люди навіть думали, що саме вона зірка і знімали на камеру.

З віком Габріель і сама стала прихильницею Кайлі. У 17 років дівчина відчувала, що через схожість з моделлю їй варто робити макіяж і зачіску, схожі на ті, що носить зірка. В ті часи копія зірки могла витрачати близько 2 годин, щоб підготуватися до знімка для свого Instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Це давало свої плоди: число підписників зростало, і у дівчини навіть з’явився шанс піти по стопах свого кумира. Два бренду одягу (PrettyLittleThing і Fashion Nova) стали співпрацювати з нею. Габі впевнена, що ці компанії запропонували їй рекламувати свої товари виключно через її подібності з Кайлі.

  5 жовтня — День Іони і Фоки: історія та традиції свята

Іноді дівчина потрапляла в божевільні ситуації через свою зовнішність. У 2017 році, коли вагітність п’ятої дочки Кріс Дженнер була ще тільки слухом, журналісти одного видання запропонували Габріель роботу.

  • “Один новинний сайт, який я не хочу називати, запропонував зробити фото з животом. Вони хотіли, щоб я відправила знімки їм, щоб вони могли прикидатися, ніби спіймали «вагітну Кайлі Дженнер» на вулиці!”, — розповіла Габріель.

За ці фотки дівчині запропонували 500 доларів, але вона відмовилася. Також американці пропонували стати хостесс в нічному клубі в Лас-Вегасі через її подібності з моделлю, але це не та посада, яка підходить Габріель.

Зараз дівчина працює на доставці продуктів: їй довелося зав’язати з своєю кар’єрою інфлюенсерши через необхідність доглядати за бойфрендом, який потрапив в аварію. Хлопець вже одужав, і Габріель хочеться повернутися до модельного бізнесу.

Дівчина визнає, що її схожість з Кайлі не стовідсоткова.

  • “У нас однакові форми обличчя, очей, лоба, але різні носи.”

Є ще одне велике розходження між зіркою і копією. Губи Габріель куди менше, ніж у Кайлі, тому дівчині доводиться домальовувати необхідне з допомогою косметики. Іноді американка подумує про те, щоб розібратися з цією проблемою за допомогою операції, але поки не наважується на такий крок.

  • “Кайлі знайома всім формою своїх губ, але я на своїх жодних операцій не робила, моя мама мене б вбила. Щоб створити образ, я просто обмальовую губи і сподіваюся, що вони виглядають добре.”

Попри те, що люди в захваті від подібності Габріель і Кайлі (всі її 48 тисяч підписників у Instagram можуть це підтвердити), бойфренду дівчини Блейну не подобається таке порівняння. Хлопець вважає, що його подружка красивіша ніж Кайлі..

  Реаліті-шоу "Сімейство Кардаш'ян" йде з екранів після 14 років зйомок