Актуальні новини

Валентина Мудрик, журналістка ТСН розповіла, як і чому зробила сюжет про Олега Винника

Валентина Мудрик зізналася, що не мала на меті “засyджyвaтu Винника за те, що він рідко відвідує рідних”.

Валентина Мудрик зізналася, що не мала на меті “засyджyвaтu Винника за те, що він рідко відвідує рідних”.

Журналіст Валентина Мудрик, яка зняла цей резонансний сюжет про Олега Винника, розповіла, як і чому зробила цей матеріал. Пише

За словами Валентини, вона вирішила зробити сюжет про Винника, оскільки він є кумиром мільйонів, а про його життя практично нічого не відомо.

“Його називають “королем естради” і кумиром українських жінок. З огляду на таку шалену популярність, логічно було для мене як журналіста зробити матеріал, що розповідає про початок його життя і витоки творчості”, – сказала Мудрик.

Мудрик розповіла, що про весілля Олега з його бек-вокалісткою Таюне їй сказала глава сільради села Червоний Кут, де ріс Винник, Людмила Гоменюк.

“Я запитала і про сімейний статус Олега, чи правда, що його дружина – Таюне – бек-вокалістка артиста.

Людмила підтвердила, сказавши, що своє весілля Олег справляв в селі. Він – прекрасний сім’янин, і зараз односельці тільки сміються, чуючи розмови про те, що Винник – “нeтрaдuційнoї oрiєнтaцiї”, – поділилася журналістка.

Також Мудрик зауважила, що ніхто не змушував рідних виконавця про нього говорити перед камерою. Валентина знайшла хату, де живуть мама і сестра Винника, і покликала господарів.

“Ми з оператором стояли за парканом, я покликала: “Господарі!” – і вона (сестра – прим.ред.) вийшла з дому.

Я представилася, і сестра, трохи соромлячись, стала з нами говорити. Я запитала, чи часто приїжджає Олег, вона просто відповіла: “Рідко”. Розповіла, що він давно не ночує в рідному домі, заїжджає лише на декілька годин, коли у нього неподалік проходять концерти. Сказала, що загальних фотографій з братом у неї немає. Сестра не засуджує Олега, а говорила все, як є. Ми спілкувалися хвилин десять, поки хтось не покликав її з двору. Вона пішла, ми прочекали хвилин п’ятнадцять, але до нас так ніхто і не вийшов”, – пригадала журналістка.

  Олена Шоптенко показала 2-річного сина

Валентина сказала, що у рідному селі Олегом Винником дуже пишаються і мріють, щоб він дав тут концерт.

Вчора ТСН показала, де Олег Винник виріс, і хто його кохані жінки, а вже сьогодні побачила прokльoнu на свою адресу та пoгрoзu судом. Зокрема, продюсер співака заявив, що зірку оббрехали.

Наостанок Валентина Мудрик зауважила, що у неї на меті не було “засyджyвaтu Винника” і реакція його команди на сюжет стала для журналістки несподіванкою.

“Ми показали в сюжеті лише те, що про нього говорили односельці. У мене і в думках не було засyджyвaтu Винника за те, що він рідко відвідує рідних. Зрештою це його вибір. Не розумію, на що він образився. Олег каже, що, забороняючи спілкуватися з журналістами, оберігає своїх близьких. Але ми нікого не змушували з нами говорити! І якщо після цього сюжету Олег захоче зустрітися зі мною особисто, я з задоволенням розповім, як усе було”, – сказала Валентина.

Нагадаємо, що після виходу в ефір ТСН сюжету про Олега Винника про життя артиста, він образився на телевізійну службу. Представник же виконавця заявив, що той припиняє співпрацю з “1+1”. Пізніше продюсер Винника передумав і дав коментар ТСН щодо такої бyрхлuвої реакції команди співака на сюжет.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь