Зірки не хочуть, щоб їх називали бабусею і дідусем, оскільки відчувають себе молодими.

Співачка Валерія готується вперше стати бабусею. Її молодший син Арсеній Шульгін нещодавно повідомив про вагітність його дружини. Разом і Йосипом Пригожиним співачка приміряє нову для себе роль. При цьому зіркове подружжя намагається зайвий раз не лізти до молодої сім’ї, інформує Ukr.Media.

“Нічого не радимо, взагалі намагаємося тему вагітності зайвий раз не обговорювати, щоб не забігати вперед, не наврочити. Час зараз такий — злі язики, пандемія, — сказали вони. — Хочемо, щоб майбутні онуки звали нас Йося і Лера, а не дід і бабуся, відчуваємо ми себе молодими, років на 35”.

Валерія і Йосип Пригожин зізналися, що спочатку Арсеній тримав вагітність у таємниці навіть від них. Про прийдешнє поповнення в сімействі пара дізналася з соцмереж. Співачка підкреслила, що майбутні батьки самі виберуть дитині ім’я, вони ніяк не будуть на їх рішення впливати.

Артистка рада, що її син виявився самостійним. Він пішов заробляти в 16 років, тому його мама не проти нової сім’ї. Валерія із задоволенням буде няньчиться з онуком. А поки її невістка детально розповідає, як набрала за вагітність 10 кілограмів.