Популярна українська модель і ведуча проекту «Топ-модель по-українськи» Алла Костромічева поділилася романтичним фото з відпочинку.

Ведуча програми «Топ-модель по-українськи» Алла Костромічева виділила час у своєму щільному графіку для відпочинку з коханим Джейсоном Капоне, інформує Ukr.Media.

Алла показала романтичний знімок і повідала своїм фоловерам про свої почуття. Шанувальники дуже здивовані схожістю чоловіка і дружини.

У себе в Instagram українська модель розмістила фото з чоловіком. Також Костромічева розповіла, як вони проводять час один з одним. Варто зазначити, що подружжя випромінює щастя.

  • «Одна з наших найромантичніших поїздок за всі 7 років, які ми разом. У цьому чарівному місці все допомагає повірити в чудеса і магію кохання. Іноді навіть ніяково… Здається, що ти відкриєш очі і опинишся у себе вдома в ліжку, а все інше виявиться лише чарівним сном… Навіть якщо коханий не відмовив у селфі — це показує, що весь стрес пропав, а ми тут лише вдвох…»,- пише модель в соцмережах.

Підписники Алли відзначили цікаву деталь — закохані дуже схожі між собою. Крім того, не всі фани знають чоловіка Костромічевої і цей кадр став для них справжнім сюрпризом.